We wtorek stopień w komplecie?


Żaden z kandydatów na nowych ministrów nie odmówił premierowi. Trwają ostatnie pertraktacje i rozmowy. Jak donosi "Rzeczpospolita", w poniedziałek lub we wtorek Donald Tusk spotka się z Jerzym Millerem, wojewodą małopolskim, typowanym na szefa MSWiA. - We wtorek kategoria na nowo będzie w komplecie - zapewniał w rozmowie z gazetą ustępujący wyraziciel rządu Paweł Graś.

kapitał od nowa rosną w brutalnie


Analizy Online szacują, że w maju do TFI trafiło 650 mln zł nowych środków. Z powodu spadków na giełdzie w maju aktywa zarządzane dzięki towarzystwa spadły o 2,6 proc., ale utrzymały się powyżej 101 mld zł - poinformowały we wtorek Analizy Online. Tak tedy ruczaj pieniędzy do funduszy płynie nieprzerwanie od 13 miesięcy.

Nowe sondaże: Komorowski wygrywa w I turze


Bronisław Komorowski przypuszczalnie obliczać na wyborcze zwycięstwo już w I turze - wynika z najnowszych sondaży. Według TNS OBOP, gdyby wybory odbywały się obecnie aktualnie Komorowski pokonałby J. Kaczyńskiego w stosunku 51 proc. do 38 proc. wedle CBOS - 50 proc. do 27 proc.

Silna korelacja między zerwaniem a szaleństwami zakupowymi


Przeciętna Brytyjka wydaje nad 500 funtów na zmianę wizerunku, aby poprawić sobie nastrój po rozstaniu z mężczyzną.

zagadka włosów premiera Berlusconiego


O "zagadce" włosów premiera Silvio Berlusconiego piszą włoskie prasa periodyczna publikując jego trzy zdjęcia z pięciu ostatnich dni. chyba na nich wyraźnie, jak różnie prezentuje się szef rządu, gdy ma ufarbowane i uzupełnione nad cześć kłaki i kiedy nie stosuje żadnej charakteryzacji.

Striptizerki tańcząc na rurze zebrały 1000 dolarów


Tancerki z pewnego klubu nocnego w Ohio zebrały nieledwie 1000 dolarów na pomagier dla ofiar trzęsienia ziemi na Haiti organizując nie zaplanowany wieczór charytatywnych tańców na rurze.

Naukowcy: Szkoci piją, palą i mają nadwagę


Naukowcy nie przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku Szkotów na świecie. Z najnowszej analizy wynika bowiem, że bez mała cała dorosła populacja Szkotów pali papierosy, nadużywa alkoholu, prowadzi siedzący ogniwo życia, niewłaściwie się odżywia lub ma nadwagę. Dane takie przedstawili szkoccy badacze na łamach pisma "BMC Public Health".

Łapią połowę ropy


BP wyłapuje natychmiast nad połowę ropy naftowej, która wycieka z uszkodzonego odwiertu na dnie Zatoki Meksykańskiej - powiedział szef spółki Tony Hayward w wywiadzie dla BBC. To rzędu 10 tysięcy baryłek. końcówka potem wycieka do oceanu, ale pryncypał BP obiecuje, że wypływająca ciecz uda się uprzedzić absolutnie do końca miesiąca.

Ranieni na karuzeli. Pękło metalowe uchwyt


ekskursja do lunaparku omal nie zakończyła się tragicznie. W Pobierowie w woj. zachodniopomorskim w czasie zabawy na karuzeli ranne zostały duet osoby: 46-letnia płeć słaba i 51-letni mężczyzna. Najprawdopodobniej zerwało się metalowe mocowanie.

Wstrząsające talent w stajni. Będą zarzuty?


Skrajnie zaniedbane, wychudzone, z ropiejącymi ranami - tak wygląda kilkadziesiąt koni trzymanych w stadninie w Prądzewie nieopodal Łęczycy (łódzkie). Dziesięć z nich natychmiast zostało zabranych za pomocą alarm i opieka dla Zwierząt w Trzciance. Policja bada, czy właściciel stadniny złamał prawo. - Nie ma żadnych drastycznych warunków, konie są zadbane - twierdzi właściciel.

Rostowki: przypadkiem wszelako budżet znowelizujemy


członek rządu finansów Jacek Rostowski nie wykluczył we wtorek nowelizacji budżetu w związku z powodzią, ale krytykując odczytanie nazwisk PiS w tej sprawie zastrzegł, że bliźniaczy przebieg trwa co w żadnym wypadku miesiąc i priorytetem rzędu jest niesienie pomocy z nowej rezerwy budżetowej.

Zamarzł wodospad, zamarzły podobnie owoce


Floryda - jeden z cieplejszych regionów Stanów Zjednoczonych - doświadczyła ostatniej nocy siarczystych mrozów. Co prawdziwość mróz wykonał niesamowite lodowe rzeźby na pomarańczach czy truskawkach, lecz to marne pocieszenie dla farmerów uprawiających te owoce.

Szef wywiadu USA rezygnuje po wpadkach


Po serii wpadek amerykańskiego wywiadu i krytyce w amerykańskim Senacie, boss wywiadu USA admirał Dennis Blair poinformował, że podaje się do dymisji. "Z wielkim żalem powiadomiłem dziś prezydenta, że z dniem 28 maja (piątek) ustąpić ze stanowiska dyrektora wywiadu państwowego" - napisał Blair w swym oświadczeniu.

Warszawa: wały wytrzymują


Całą noc kilkaset osób, w tym strażacy, walczyło o utrzymanie Wału Zawadowskiego na Dolnym Mokotowie, jaki zaczął ciec na długości 500 metrów. W ciągu kilkudziesięciu minut ułożono 30 tys. worków z piaskiem, co pomogło uchować pobliskie tereny przedtem zalaniem i mieszkańców zanim ewakuacją. Wisła powoli opada - teraz jej liczebność wynosi 749 cm. O sytuacji w stolicy informujemy na bieżąco - śledź relację w tvn24.pl.

głosiciel kraju włamał się na stronę magistratu


Policjanci z Piekar Śląskich wytropili hakera, który kilka miesięcy temu włamał się na stronę internetową piekarskiego magistratu. Sprawca - którym okazał się 19-letni współlokator Warszawy, eksponent kadry narodowej w gimnastyce sportowej - zastąpił prawdziwy banner reklamowy znakiem Ruchu Chorzów.

Małe bohaterki uratowały życie mężczyźnie


Trzy dziewczynki w wieku 9-11 lat uratowały życie mężczyźnie. Gdy zobaczyły, że płeć brzydka osunął się na ziemię, zmierzyły puls i natychmiast zadzwoniły na pogotowie. Opowiadają, że przechodzący obok dorośli nie reagowali. - wprost przeciwnie, coraz się śmiali - mówi jedna z sióstr.

mroczny żniwiarz słynnego kolarza


Do ogromnej tragedii doszło w Senegalu. Zmarł tam jeden z najsłynniejszych belgijskich kolarzy - Frank Vandenbroucke. dosyć burzliwe egzystencja kolarz niespodziewanie zakończył w wieku 34 lat - nie wiadomo, co było przyczyną zgonu.

Jeśli to ma być ten styl...


Franciszek Smuda obiecywał, że w tym momencie w meczu z Rumunią zobaczymy dziewiczy styl kadry. Minął się z prawdą - Polacy po grze przypominającej ostatnie mecze Leo Beenhakkera i Stefana Majewskiego przegrali w Warszawie z Rumunią 0:1. W środę okazja do rehabilitacji w sparingu z Kanadą.

sąd w Strasburgu: niech Rosja wytłumaczy się z Katynia


Zarzuty stawiane przez rodziny ofiar zbrodni NKWD są uzasadnione - uznał Europejski trybunał Praw Człowieka w Strasburgu. Rosja ma kilka miesięcy, by wyjaśnić sędziom działanie swojego wymiaru sprawiedliwości w sprawie katyńskiej - pisze "Rzeczpospolita".

Chińscy internauci są zachwyceni kotem


Chińscy internauci są zachwyceni kotem, który nauczył się korzystać z prawdziwej toalety na wzór swojego pana.

znalezionych: 7931, strona 1 z 397
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>