Eurobasket w Waszym obiektywie


Wrocław w największym stopniu litewskim polskim miastem! Kibice reprezentacji koszykarzy opanowali targ i okolice Hali Stulecia. W stolicy Dolnego Śląska jest ich rzędu tysiąca. Od naszego internauty otrzymaliśmy na kontakt TVN24 informację, że w Warszawie kibicowską inicjatywę przejęli Słoweńcy. Czekamy na Wasze zdjęcia - wysyłajcie i piszcie na kontakt@tvn24.pl.

"Tusk jest słabej konstrukcji psychicznej"


- Donald Tusk jest słabej konstrukcji psychicznej - uważa Beata Kempa. Zapewnia jednocześnie, że nie wykorzystywała tego na przestrzeni sporu w trakcie zeznań premiera. Przychyla się podobnie do tezy o "aksamitnym przecieku" z kancelarii.

"FAZ": Kraj nad Wisłą szuka sensu tragedii


Po katastrofie polskiego samolotu prezydenckiego Lechistan próbuje wyszperać treść tej tragedii - pisze niemiecki diariusz "Frankfurter Allgemeine Zeitung". Zauważa, że Rosji postawiono przedtem oczyma zbrodnię katyńską w sposób, jaki uniemożliwia odwrócenie wzroku.

Wassermann: Święte krowy?


Czy powinno dojść do konfrontacji Tusk-Kamiński ws. afery hazardowej? - z jakiego powodu nie? Czy my mamy jakieś nietykalne święte krowy w Polsce, czy Jan Kowalski jest drugiej klasy od Donalda Tuska, toteż że ów jest premierem - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Zbigniew Wassermann.

jak wryty innowierca na wolności


Komunistyczne władze Kuby uwolniły 47-letniego Ariela Siglera - sparaliżowanego od pasa w zdołowanie dysydenta. Sześciu innych więźniów politycznych przeniesiono bliżej ich domów. Reżim podjął ten krok na prośbę przedstawicieli kościoła katolickiego tuż przedtem spodziewaną na dniach wizytą w Hawanie szefa watykańskiej dyplomacji arcybiskupa Dominique'a Mambertiego.

Trzęsienie ziemi w Indonezji


Silne trzęsienie ziemi o mocy 6,7 st. odnotowano w niedzielę w pobliżu Sumatry, na wyspie Sumbawa - poinformowały amerykańskie służby meteorologiczne.

Planowali najokrutniejszą zbrodnię w historii kraju


Wymiar sprawiedliwości w Kanadzie skazał w poniedziałek na karę dożywotniego więzienia jednego z przywódców grupy, planującej zamachy bombowe w kilku miejscach prowincji Ontario (na wschodzie).

ścieki kosztował BP 1,6 mld dolarów


Koncern BP poinformował, że wydał już 1,6 mld dolarów w związku z wyciekiem ropy do Zatoki Meksykańskiej - zarówno na jego zatamowanie, jak i na odszkodowania. Z kolei w poniedziałek i wtorek skutki katastrofy ekologicznej będzie po raz czwarty natychmiast oglądał na miejscu prezydent USA Barack Obama.

W TVP coraz bliżej strajku


Związkowcy w TVP są coraz bliżej ogłoszenia decyzji o strajku ostrzegawczym. Na razie, po tym jak czwartkowe pertraktacje z pracodawcą na temat zwolnień grupowych w telewizji kolejny raz zakończyły się fiaskiem, ogłoszono larum strajkowe. Podpisano sprawozdanie rozbieżności, a wierchuszka TVP zatwierdził nakaz zwolnień.

Stłuczka? PZU da ci auto zastępcze


Podstawienie po wypadku samochodu zastępczego w dowolne pozycja i pozostawienie go na bliźniaczy okres naprawy do dyspozycji klienta – to nowość, którą PZU chce zdobyć klientów kupujących AC - zapowiada "Dziennik periodyk Prawna".

Jemen hurtem szkoli zamachowców?


Nigeryjczyk, który próbował w Boże Narodzenie wysadzić stalowy ptak linii Northwest Airlines nie jest pewno jedynym, jaki był trenowany do podobnych zamachów.

Rzeszów: Zmarła 31-letnia płeć nadobna z A/H1N1


31-letnia mieszkanka Rzeszowa jest pierwszą na Podkarpaciu śmiertelną ofiarą, u której wykryto wirusa A/H1N1. płeć słaba zmarła na wirusowe zapalenie płuc wywołane niechybnie tym wirusem.

Korea Północna strzela Brazylii. Ale raz to za ździebko


Brazylia - głowy ulubieniec do zwycięstwa w mundialu wypełniła założenia: pokonała Koreę Północną 2:1 i została liderem grupy śmierci. Powody do zadowolenia mogą mieć lecz także Koreańczycy. 105. ekipa rankingu FIFA dzielnie walczyła z najlepszymi, nawiązała z nimi równą walkę i przede wszystkim - strzeliła Brazylii gola. chociaż teoretycznie jest najsłabsza w grupie G, pokazała, że przypuszczalnie coraz sprawić sensację. A w grupie śmierci nie ma nic pewnego.

Podsłuch w TVP? zwierzchnictwo zbada


Czy VIP podsłuchuje w nowej siedzibie TVP pracowników spółki? - Zbadamy tę sprawę - zapewnia reprezentant Stanisław Wojtera. Z taką prośbą do samego prezesa TVP zwróciła się Krystyna Mokrosińska, dziennikarka redakcji dokumentu TVP2 i prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, po tym, co usłyszała od dwóch swoich koleżanek.

Watykan potwierdza: były biskup to pedofil


Watykan oficjalnie potwierdził doniesienia medialne o przypadku pedofilii w Kościele w Norwegii. wypadek dotyczy byłego biskupa Trondheim Georga Muellera, który molestował nieletniego w latach 90. Biskup ustąpił w zeszłym roku.

O "filozofii" PiS, źródle przecieku i "braku haków"


pryncypał PiS Jarosław Kaczyński zapewnił w czwartek przed komisją śledczą ds. nacisków, że jak prezes rady ministrów nie podejmował niezgodnych z prawem działań. Nie było zbierania haków na polityków opozycji - oświadczył.

"Jarosław potrzebuje trochę czasu, żeby zabliźniły się jego rany"


"Rzeczpospolita": "Jarosław potrzebuje coraz trochę czasu, żeby zabliźniły się jego rany" - mówi w wywiadzie dla "Rz" europoseł PiS Marek Migalski.

Zachód proszek problem z Juszczenką


Bruksela odetchnęła z ulgą, gdy Juszczenkę zastąpił "ten zły": Janukowycz.

Czeski dezerter zastrzelony za pośrednictwem policję, połowica ranna


Czeska milicja namierzyła więziennego uciekiniera Pavla Tauchena, któremu w ucieczce pomagała żona. Podczas wymiany ognia został on zastrzelony. Kobieta, która kilkanaście godzin wcześniej odbiła go z rąk policji, została ranna.

Belgia: 11 ofiar zawalenia się domu w Liege


Ratownicy wydobyli w Liege, na wschodzie Belgii, ciała kolejnych dwóch ofiar zawalenia się pięciokondygnacyjnego domu, który runął najprawdopodobniej na następstwo wybuchu gazu. Oznacza to, że wielkość ofiar śmiertelnych środowej katastrofy wzrosła do jedenastu.

znalezionych: 46567, strona 1 z 2329
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>