Astarta planuje sprezentować w lipcu do użytku dwa elewatory o łącznej pojemności 50 tys. ton


Afgańska milicja aresztowała w Kabulu pięciu niedoszłych zamachowców-samobójców, największą taką grupę, jaką kiedy tylko zatrzymano w stolicy - poinformowały władze.

rynek akcji - zniecierpliwienie oczekujących na korektę


Na giełdach można dostrzec rosnące zniecierpliwienie inwestorów oczekujących na korektę spadkową. tak więc najmniejsze nawet spadki wykorzystywane są już z wykorzystaniem popyt.

Przeciwnicy kopalni przygotowują pikietę...


... licząc, że protest przyciągnie uwagę ogólnopolskich mediów. Na miesiąc przed referendum przeciwko odkrywce węgla brunatnego w regionie panuje rozkoszny spokój. To ma się wkrótce zmienić, bo ...

PGE chce wybrać doradcę obok sprzedaży akcji Polkomtela za min. 3-4 tygodnie


O kontrolerze wzór Natal dla konsoli Xbox 360 słyszeliśmy już kilka razy. teraz dowiadujemy się, że na premierę przygotowano 5 milionów sztuk i 14 gier. koszt kontrolera ma podnieść 50 dolarów.

Kołowe mechanizmy segregatorowe (ring binder mechanisms RBM) - Tajlandia - nałożenie ostatecznych ceł antydumpingowych w wyniku przeglądu wygaśnięcia


26 lutego 2010 r. zostało opublikowane Rozporządzenie wykonawcze Rady nakładające ostateczne cło antydumpingowe na przywóz do UE niektórych kołowych mechanizmów segregatorowych pochodzących z Chin.

Kolejna układ na sprzedaż nadwyżki uprawnień do emisji CO2


Minister środowiska Andrzej Kraszewski podpisał dzień dzisiejszy japońskim partnerem reprezentującym gałąź osobisty umowę sprzedaży uprawnień do emisji CO2 wynikających z protokołu z Kioto.

Podlaskie. Kameduła w zamian Trytona na jeziorze Wigry


Statek o nazwie Kameduła będzie w tym sezonie pływał na jeziorze Wigry (Podlaskie) zamiast Trytona, jaki spędził na suwalskim akwenie 10 lat. Kameduła został już zwodowany na jeziorze.

Rada Ministrów wyznaczyła cel redukcji biurokracji w priorytetowych obszarach prawa


11 marca br. skupisko Ministrów przyjęła, zaproponowany przez Ministra Gospodarki, cel redukcji obciążeń administracyjnych w priorytetowych obszarach polskiego prawa*. Do końca 2010 r. mają one zostać zmniejszone o 25 proc.

narada gospodarcza Polonii z udziałem wicepremiera Pawlaka


- W dzisiejszych czasach ważna staje się umiejętność wykorzystania potencjału przedsiębiorczości, którego nigdy nie brakowało w środowiskach polonijnych. toteż niezwykle zależy nam na wzmacnianiu współpracy z Polonią – powiedział wicepremier, członek rządu gospodarki Waldemar Pawlak, otwierając 6 czerwca br. XIII Konferencję Gospodarczą Polonii w Warszawie.

Gazprom uruchomił bezpośredni gazociąg do Osetii Południowej


bezzwłoczny gazociąg z Rosji kosztował 0,5 mld dol. prawdopodobnie on przynosić w wyniku surowiec bez względu od sieci gazociągów w Gruzji - napisała periodyk Wyborcza.

Grad: cena sprzedaży akcji Tauronu ustalona na 0,57 zł


wartość sprzedaży akcji Tauronu dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych została ustalona na 0,57 zł, a po uwzględnieniu scalenia akcji 5,13 zł - poinformował we wtorek minister skarbu Aleksander Grad. walor oferty to powyżej 4,2 mld zł.

Tyska manufaktura Fiata wyprodukowała ponad 600 tys. aut


Piłkarze Estonii przerwali serię ośmiu niepokonanych meczów reprezentacji Angoli, pokonując ją 1:0 (0:0) w towarzyskim spotkaniu rozegranym w portugalskim Vila Real de Santo Antonio. Jedynego gola zdobył w 79. minucie Kaimar Saag.

stary Przewozów Regionalnych o długach spółki i planach na 2010 r.


Jak poinformował portal onet.pl, brytyjski ranga udzielił w dniu 15 lutego br. spółce Gateway Storage Company licencji na budowę sieci magazynów gazu ziemnego.

Radziwiłł z MinFin: Wejście do strefy euro w latach 2014-2015 jest w dalszym ciągu realne




drużyna transformatorowych złodziei skazana


Zorganizowana grupa przestępcza działała od kwietnia 2006 do lutego 2007 roku. W tym czasie na Lubelszczyźnie ich łupem badziewie blisko 100 transformatorów, głównie tych znajdujących się na odludziu - napisała Polska kurier Lubelski.

DAX na zamknięciu sesji spadł o 0,40 proc.


niemczyzna rozkład DAX na zamknięciu spadł o 0,40 proc., do 5.805,68 pkt. (PAP)

Airbus największym producentem samolotów w 2009 r.


Europejski Airbus dostarczył w zeszłym roku rekordowe 498 samolotów i pokonał na tym polu swojego największego rywala - amerykańskiego Boeinga.

zmiana etatu a wymiar urlopu


jeśli w trakcie roku kalendarzowego dochodzi do zmiany wymiaru czasu pracy, w jakim pracownik jest pracownik, należy wywiązać się korekty wymiaru przysługującego mu urlopu wypoczynkowego.

Wiceminister Trojanowska na posiedzeniu GNEP w Chinach


pomagier dla państw wdrażających program energetyki jądrowej oraz bezpieczeństwo dostaw paliwa jądrowego ówczesny głównym tematem posiedzeń Komitetu wykonawczego i Grupy sterującej Global Nuclear Energy Partnership (GNEP), które w dniach 23-24 października br. obradowały w Pekinie. Polskę reprezentowała przedstawiciel plus minus ds. Polskiej Energetyki Jądrowej Hanna Trojanowska.

posesja 2010


As Pucharów Sprawy sercowe zdominują najbliższe dni twojego życia, a zacznie się tak dziać nuże od dziś.. Na nich dlatego skup całą swoją uwagę. Od ich rozwiązania zależy twoja przyszłość i eudajmonia osobiste. Uczucia, jak sama porządnie wiesz, nie da się zanadto leniwie ukrywać. Zbierz się więc na odwagę, powiedz na głos i wyraźnie, co ano czujesz. horoskop.wp.pl

znalezionych: 23341, strona 2 z 1168
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>