Info-TV-FM: znak telewizji mobilnej dociera do 5,5 mln Polaków


Od miesiąca obowiązuje nowa rozporządzenie o prokuraturze, w której znajduje się zapis, iż prezes rady ministrów nie może nadzorować śledztw, w tym oraz tego w sprawie katastrofy samolotu prezydenckiego. Jedyną rzeczą jaką być może zrobić Donald Tusk jest zwrócenie się z prośbą do Prokuratora Generalnego o udzielenie informacji w sprawach ogólnych.

Gaz do polski z Kaliningradu




Amica miała 5,42 mln zł zysku netto w 2009 r., wzrost o 55,2% r/r


głośny z takich filmów, jak \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Titanic\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" czy \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Niepokonany Seabuscuit\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" irlandzki aktor Shay Duffin zmarł w Los Angeles w wieku 79 lat.

Provident łamie prawa konsumentów?


Niezwracanie części składki ubezpieczeniowej i kosztów obsługi pożyczki w domu w przypadku jej wcześniejszej spłaty - to postanowienie stosowane z wykorzystaniem Provident Polska. referat Ochrony Konkurencji i Konsumentów skierował w tej sprawie pozew do sądu.

Będą zmiany w przepisach o biomasie


Zmiany w przepisach odnośnie wykorzystywania biomasy powodują, że firmy energetyczne spieszą się z budową elektrowni i elektrociepłowni opalanych tym paliwem – pisze „Rzeczpospolita”.

znawca zajmie się sprawą wycieku poufnych informacji z PGNiG


Prokuratura powołała biegłego, który nie później niż za dwa miesiące przedstawi opinie odpowiedającą na pytanie, czy w PGNiG doszło do ujawnienia informacji poufnych – czytamy w „Rzeczpospolitej”.

Kupując aktualnie mieszkanie, można przepłacić, lepiej wynająć?


Osoby chcące kupić kwatera za zadłużenie powinny porządnie trawić tę decyzję. przypadkiem się ponieważ okazać, że należałoby powstrzymać się z zakupem, dopóki można je nająć mnóstwo taniej

TP SA zapowiada walkę o klienta, m.in. z kablówkami


Mishima Yukio, wybitny pisarz i dramaturg japoński popełnił rytualne samobójstwo, zwane seppuku, po nieudanym zamachu stanu. Dla większości był zaledwie awanturnikiem i błaznem, dla niewielu - ostatnią ostoją tradycyjnych, samurajskich ideałów w dwudziestowiecznej Japonii.

zysk netto Getin Holding mógł wynieść od 14 do 67 mln zł w III kw. - analitycy


Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew w dorocznym orędziu do Zgromadzenia Federalnego, inaczej dwóch izb parlamentu Rosji wyraził przekonanie, że Rosja może uzyskać status światowego mocarstwa na zasadniczo nowej podstawie.

"Parkiet": Energetyczne projekty Jana Kulczyka


Stworzenie polskiej, niepaństwowej grupy energetycznej, naokoło której można zespolić aktywa branży w Europie Środkowo-Wschodniej zaś inwestycje w Polsce, na Białorusi i Ukrainie, to cel Jana Kulczyka i jego grupy Kulczyk Investments.

Cam Media liczy na 18 mln zł przychodów w IV kw.


Wykonywanie pracy zmianowej jest z różnych względów obciążające. Taki charakter pracy wywołuje stresy, których nie ma w pracy wykonywanej o stałych porach. Oto jak nie pozwolić do nadmiernego przeciążenia i rozwijania się chorób zawodowych.

Premier: na szczycie UE dla własny kluczowe sprawy klimatu


Chwilę zanim godz. 19 otrzymaliśmy potwierdzenie - jest pierwszy przypadek wirusa H1N1 w Polsce - powiedziała dziś na specjalnie zwołanej ...

Akcjonariusze Banku BPH i GE Money Banku przyjęli idea połączenia


Caterpillar Inc. - najogromniejszy na świecie producent urządzeń dla budownictwa i górnictwa - zwolni w USA 2500 osób. Zatrudni również z powrotem 550 innych robotników, których uprzednio zwolnił. W czasie recesji w całym świecie firma zwolniła obecnie w sumie 34 tys. osób (planowano 22 tys.). Akcje w Nowym Jorku (składnik indeksu DJIA, parkiet NYSE) nasamprzód urosły o 2 proc. aby dalej spaść o 0,92 proc.

sąd osądził: pomostówki zgodne z konstytucją


wniosek do TK złożyli komentarz PiS. Nie podobają się im zasady przechodzenia na emerytury pomostowe, które zastąpiły wcześniejsze emerytury

DnB Nord chce przekazać 0,5 mld zł kredytów dla klientów korporacyjnych w 2010 r.


Resort rolnictwa chce zmienić umowy z dzierżawcami państwowej ziemi i odzyskać od nich 30 proc. użytkowanych gruntów, a w przyszłości podkablować je rolnikom. adnotacja uważają, że jest to akcja niezgodne z prawem, albowiem narusza prawa nabyte dzierżawców.

W Rosji ceny energii będą regulowane


W związku z katastrofą w Sajano-Szuszyńskiej elektrowni wodnej Federacja Rosyjska zamierza wprowadzić w tym momencie w przyszłym miesiącu czasową regulacje cen energii elektrycznej przez państwo – informuje „Rzeczpospolita”.

TV tętno wyprodukuje kanał dla dzieci


Legitymowanie się wyższym wykształceniem paradoksalnie przypuszczalnie przydać się do włączenia jego posiadacza w poczet osób bezrobotnych. W Polsce przybywa lawinowo młodych bezrobotnych, zazwyczaj dopiero co z wyższym wykształceniem. Kompatybilnie z danymi, w zeszłym roku zarejestrowano 114 tysięcy osób z  wykształceniem wyższym, chociaż oficjalne liczby są silnie zaniżone. Nieoficjalnie, ilość bezrobocia w tej grupie społecznej wynosi od 300 do 400 tysięcy. Przyczynami takiego stanu rzeczy są między innymi wstyd i poczucie upokorzenia związane z zarejestrowaniem się jako osoba bezrobotna.

MF sprzedało bony za 1.175,77 mln zł


Ministerstwo Finansów sprzedało na przetargu bony 52-tygodniowe za 1.175,77 mln zł w sąsiedztwie popycie 3.058,08 mln zł i średniej rentowności 3,946 proc. - podał ministerstwo w pierwszy dzień tygodnia w komunikacie.

"Parkiet": fuzja z Mispolem na horyzoncie


Zdzisław Sawicki sprzedał 9,99 proc. akcji Makaronów Polskich. Odkupił je Marek Jutkiewicz (największy udziałowiec Mispolu) i rozważa połączenie giełdowych spółek - dowiedział się "Parkiet".

Ile Eureko zarobiło za pomocą 10 lat na PZU?


Nieudolna przekształcenia własnościowe PZU odbije się czkawką naszym podatnikom. niemniej jednak budżet nie wyłoży na realizację ugody z Eureko ani złotówki, to krocie narodowy zostanie wydrenowany na grube miliardy złotych. W sumie inwestor na akcje PZU wyłożył 5 mld zł, a odzyska co bynajmniej 17 mld zł

znalezionych: 23341, strona 4 z 1168
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>