Sprawozdanie z pracy w grupie 3-latków


Barbara Górska, Anna Mieleszko. Bielsk Podlaski

Edyta Waręcka. mnóstwo Kalwaria 14 stycznia br. na naszej uczelni odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników XII Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych "Perspektyw" i "Rzeczpospolitej". Witając licznie zgromadzoną ludzie młodzi i nauczycieli z najlepszych polskich szkół, Rektor, prof. Andrzej Koźmiński powiedział: miło zapraszamy do nas olimpijczyków, mogą studiować tutaj bezpłatnie. Chcielibyśmy ich dysponować jak najwięcej Renata Kobalczyk. ŁódźGrzegorz Zdzymira. Warszawa Mirella Tenerowicz. Kraków Arleta Stankiewicz - Kubeczka. Międzyrzecz

Przemysław Kujda. Siedlce

Bogusław Więckowski. Małkinia Anna Kotkiewicz. Puławy

Regina Joncel. Piła - naskórek Beata Sasal. Kielce Iwona Pacana. BrzyskaKamila Kossowska. Solec Kujawski

Zakończył się badanie maturalny z języka polskiego na poziomie podstawowym, kto był wiążący dla wszystkich maturzystów. Przebiegł bez nerwów - poinformowała Centralna komitet Egzaminacyjna.
Szanowni Państwo, Aby dać możliwość studentom i pracownikom Akademii Leona Koźmińskiego powodzenie udziału w uroczystościach żałobnych i pogrzebowych ofiar katastrofy samolotu pod Smoleńskiem dni 17 i 18 kwietnia 2010 roku Rektor, prof. Andrzej Koźmiński ogłasza dniami rektorskimi. W tych dniach w Akademii Leona Koźmińskiego zajęcia dydaktyczne nie będą prowadzone.

dwadzieścia cztery godziny Matki- agenda uroczystości dla klasy 0 zestaw słowno-muzyczny


Halina Nowak . Czemierniki

funkcja nauczyciela w procesie edukacji


Agata Elżbieta Sokołowska. Białystok

Bez religii, bez etyki...


phoca_thumb_s_lekcjareligii1Uczniowie rezygnują z lekcji religii. W Małopolsce trudno chociaż wyszukać szkołę, która w zamian oferuje zajęcia z etyki - pisze "Dziennik Polski".

wiosenka w obrazie - harmonogram zajęcia dla dzieci 6-letnich


Anna Kotkiewicz. Puławy

scenariusz spotkania z rodzicami "Wielkanocne zwyczaje"


Jolanta Żmuda. Brzozów

Sławni goście Malborka - przedstawienie teatralne szkolna dla klas 4 - 6


Justyna Izabella Lewalska. Malbork

doba Sportu - sporty narodowe


Ewa Nowak. Piotrków Trybunalski

pomysł pracy wychowawczo - dydaktycznej - luty


Magda Babiuch. Skawina

Zdobądź katalog na studia chemiczne!


phoca_thumb_s_pg-logoPięciuset licealistów i uczniów szkół technikalnych stanie do konkursu o indeks Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej. Na wielki finał do Gdańska zjadą młodzi siła robocza z całego regionu. start przewidziano na 27 marca o godz. 9 w audytorium Novum.

ociupinę atrakcji na 10 POZNAŃ MARATON


phoca_thumb_s_numer_startowyUczestników tegorocznej edycji czeka do licha i trochę nowości przygotowanych za pomocą organizatorów poznańskiego maratonu. Na stronie internetowej trwa jubileuszowy kosz konkursowy, nowa trasa maratonu już czeka, będzie nośny plik początkowy w którym m.in. jubileuszowa koszula, upominki od tegorocznych sponsorów imprezy.... oraz mnogość innych atrakcji o których natychmiast wkrótce.

Dyktanda dla klas I - III


Marta Nowicka. Biaa Podlaska

Głosy z Auschwitz


Alicja Rusin-Kaczmarek. Lublin

Odznaczenia ministerialne dla nauczycieli


phoca_thumb_s_men_budynek- Jesteście grupą nauczycieli, poniżej których oczekiwania są ogromne ze względu na trudną specyfikę pracy i ogromną odpowiedzialność, jakiej się podejmujecie – powiedziała członek rządu Katarzyna kuluar na przestrzeni uroczystości, która odbyła się wczoraj (20.11) w Ministerstwie Sprawiedliwości.

nieszkodliwy program własny: Przyjaciel Ziemi


Iwona Mierzejewska, Iwona Olszewska. Pisz

maryśka granty ponownie rozdane!


phoca_thumb_s_jury_zielone_grantyRozstrzygnięta została II edycja konkursu grantowego „Henkel – marycha granty”. Autorzy 20 najciekawszych wniosków otrzymają na realizację swoich ekologicznych projektów łącznie 100 tysięcy złotych. Do konkursu nadesłano aż 262 zgłoszenia z całej Polski.

Konspekt zająć logopedycznych - Utrwalanie głosek szumiących - sz, ż, cz, dż


Joanna Palmączyńska. Koszalin

Gry i zabawy ruchowe


Regina Stasiak. Płaska

wygrana ALK w rankingu "Perspektyw" i "Rzeczpospolitej"! [Aktualności]


Akademia Leona Koźmińskiego po raz jedenasty znalazła się na PIERWSZYM MIEJSCU w rankingu dziennika "Rzeczpospolita" i magazynu edukacyjnego "Perspektywy" w kategorii niepublicznych uczelni akademickich. W kategorii uczelni biznesowych ALK zajęła trzecie miejsce po SGH i Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, wyprzedzając wszechnica oszczędny we Wrocławiu

doba Mamy i Taty - harmonogram montażu słowno - muzycznego


Marzanna Maj, Anna Wnuk - Przegalińska. Lublin

Raport - oblegane uczelnie 2010


phoca_thumb_s_edu_slupkiWyścig uczelni technicznych i uniwersytetów w tym roku zwieńczony remisem. MNiSW podsumowało rekrutację na uczelnia w roku akademickim 2009/2010.