dziewiczy projekt Anny Marii Jopek


Anna Maria Jopek wystąpi na trzech koncertach w ramach BW Jazz Club. Wokalistce towarzyszyć będą na scenie m.in. Yumi, Beto Betuk i Tito Paris. Grudniowe koncerty w z cyklu BMW Jazz Club odbędą się pod hasłem Lisbon Stories.

grupa Stooges przymierza się do kolejnej trasy. Za gitarę chwyci James Williamson, który nagrał z kapelą klasyk "Raw Power". amerykański reżyser, Tim Burton, będzie przewodniczył jury tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes - poinformowali we wtorek, 26 stycznia, organizatorzy imprezy. Sobota 10 kwietnia 2010 na notorycznie stawiać się będzie cieniem na najnowszą historię własny - komentuje raper Doniu, kto po tragedii prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem nagrał utwór "Czarna sobota".Związany z formacją Wu-Tang Clan raper Ghostface Killah zaprezentował pierwszy wideoklip z nowego albumu. 120 koncertów, podczas których wykonane zostaną wszystkie dzieła Fryderyka Chopina, odbędzie się w trakcie festiwalu La Folle Journee - "Chopin Open". Festiwal od 15 lat odbywa się we Francji, w czwartek w stolicy rozpocznie się jego pierwsza Kraj nad Wisłą edycja. W listopadzie zapraszamy na "Rzecz Małopolska. Etnodizajn festiwal". Celem projektu zainicjowanego za pomocą Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli w Krakowie jest przyjrzenie się związkom istniejącym od przeszło wieku pomiędzy etnografią a dizajnem a ich współczesnym relacjom.

Ten koniec tygodnia w polskich kinach obfituje w interesujące premiery. Na ekranach można zobaczyć jedną z najbardziej oczekiwanych polskich produkcji ("Wszystko, co kocham"), najnowszą ekranizację przygód Sherlocka Holmesa, dziesiąta muza akcji w stylu "Uprowadzonej" ("Harry Brown"), a także pierwszą produkcję Disneya z czarnoskórą bohaterką w głównej roli - "Księżniczka i żaba". bogactwo uzupełnia smakowity kąsek dla fanów muzyki rockowej - dokument "Będzie głośno".

Gothicmetalowa formacja Lacrimas Profundere z szkop zarejestrowała dziewiczy klaser "The Grandiose Nowhere". W Rzymie rozpoczyna się w czwartek międzynarodowy festiwal filmowy. To nie prędzej czwarta model imprezy, walczącej o prestiż wśród innych tego typu na świecie.

Pojawiła się sposobność na uratowanie serialu "Prawo i porządek". Marian Kociniak będzie obchodził 50-lecie pracy artystycznej w sobotę na deskach Teatru na Woli. człowiek teatru zagra w jubileuszowym spektaklu "Bomba" w reż. Macieja Kowalewskiego. Zaplanowano także uroczystą galę honorującą aktora. Na antenę telewizji TVN powraca największa taneczna praca z udziałem młodych, zdolnych i roztańczonych ludzi. Ekipa "You Can Dance – Po prostu tańcz!" już 9 grudnia rozpoczyna poszukiwania najciekawszych tancerzy w Polsce. Castingi do piątej edycji odbędą się we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Warszawie.Można już posłuchać utworu "By The Sword" zapowiadającego solową płytę Slasha. Nagranie trafiło na oficjalny zakres MySpace muzyka. Do sieci trafił wideoklip grupy Muse do utworu "Neutron Star Collision (Love Is Forever)", jaki promuje najpóźniejszy klisza z sagi "Zmierzch" pod tytułem "Zaćmienie". Do dwóch lat więzienia grozi liderowi deathmetalowego zespołu Behemoth Adamowi Darskiemu, oskarżonemu o obrazę uczuć religijnych. w trakcie koncertu w Gdyni we wrześniu 2007 r. wykonawca podarł Biblię.

dziewiczy krążek Carrie Underwood


Nowa płyta Carrie Underwood będzie nosić tytuł "Play On".

Górniak i Cichopek gwiazdami nowego "Idola"?


jedenasta muza Polsat zamierza najprawdopodobniej reaktywować "Idola" – poinformował "Super Express". Gwiazdami nowej edycji programu miałyby być Edyta Górniak i Kasia Cichopek.

David Beckham za mało nośny dla "Simpsonów"


David Beckham nie pojawi się w serialu animowanym "Simpsonowie".

atelier Lotto zniknie z Polsatu


Totalizator Sportowy zniknie z telewizji Polsat. O emisję szkoła główna Lotto walczą TVP i TVN - donosi brama Wirtualnemedia.pl.

Jeśli jesteś z Gdyni zapraszamy do naszej kliniki urody gdzie możesz poddać się takim zabiegom kosmetycznym jak depilacja laserowa czy endermologia. Oprócz takich zabiegów jak depilacja laserowa czy

endermologia

w naszym gabinecie przeprowadzamy zabiegi kosmetyczne obejmujące medycynę estetyczną. Jeśli przede wszystkim interesuje cię medycyna estetyczna to nasze gabinety znajdziesz w Gdyni oraz innych miejscach w Trójmieście. Jednak to właśnie Gdynia jest miejscem gdzie przeprowadzamy zabiegi kosmetyczne, w tym takie jak depilacja laserowa oraz endermologia.

Werner Herzog w Warszawie


Tegoroczna 7. wydanie festiwalu Planete Doc Review zapowiada się wybitnie ciekawie. Gościem imprezy będzie m.in. rasowy język niemiecki reżyser Werner Herzog.

deformacja daty koncertu Fading Colours w Warszawie


Fading Colours, topowy zespół polskiej sceny elektro, trance, dark, new wave, zagra w Warszawie 9 grudnia, a nie jak wcześniej planowano 10.

występ "40 lat amerykańskiego Woodstock" w Warszawie


W środę, 2 grudnia 2009 r. Fundacja WOŚP rozpocznie przygotowania do XVIII Finału Orkiestry, w ciągu którego raz jeszcze zagra dla onkologii dziecięcej. Z tej okazji odbędzie się koncert "40 lat amerykańskiego Woodstock", na którym wystąpią Kasia Kowalska, Ewelina Flinta, Bracia Cugowscy, Adam Nowak (Raz Dwa Trzy) i wielu innych wspaniałych artystów. Towarzyszyć im będą orkiestra, chór i soliści Mazowieckiego Teatru Muzycznego "Operetka" im. Jana Kiepury.

Crystal Viper, Lonewolf i Wild Knight w Progresji


30 stycznia, w warszawskim klubie Progresja, wystąpią grupy Crystal Viper, Lonewolf i Wild Knight. w charakterze support wystąpi warszawska powstawanie region Mocnych Wiatrów.

gawęda polskiego rocka


Fundacja pauza społem z autorami serii "Historia polskiego rocka" zaprasza na pokazy sześciu odcinków serii w kino18 i wystawę fotografii "Historia polskiego rocka... na fotograficznej kliszy" - Marek Karewicz "Dziwny jest ten rock", Michał Wasążnik "Generacja 80" w Galerii Pauza. W ramach wydarzenia odbędą się spotkania z bohaterami filmu natomiast koncerty w Klubie Pauza.

Harry Potter będzie nagi


Daniel Radcliffe zrzuci kreacja na planie ekranizacji książki "Harry Potter i insygnia śmierci".

Lily Allen zmieniła powiedzenie na temat piractwa


Lily Allen zmieniła powiedzenie na zagadnienie piractwa muzycznego.

Slash miksuje solowy album filatelistyczny


Slash kończy przygotowania do wydania solowej płytą.

Sąd podjął decyzję ws. Polańskiego


Szwajcarskie ministerstwo Sprawiedliwości ma 10 dni na decyzję, czy odwoła się od dzisiejszego orzeczenia Federalnego Sądu Karnego o zwolnieniu Romana Polańskiego za kaucją.

radykalny klaser Jimmy'ego Page'a


Gitarzysta Jimmy Page ekskluzywny z Led zeppelin pracuje nad swoim pierwszym solowym albumem od 1988 roku.

Filmowa męczenie Hugh Granta


Hugh grant stwierdził, że większość jego filmów wywołuje w nim myśli samobójcze.

Amerykańska premiera "Zaćmienia"


W czwartek, 24 czerwca, miała miejsce amerykańska premiera najnowszej części "Sagi Zmierzch" - "Zaćmienia". uroczystość odbyła się na kilka dni przed oficjalną światową premierą filmu, która przewidziana jest na 30 czerwca.

Rock'n'roll furt udzielający się


Black Rebel Motorcycle Club "Beat The Devil's Tattoo", Vagrant

"Thor", "Piraci..." i inni


deformacja daty premiery "Spider-Mana 4" Sama Raimiego sprawiła, że inne superprodukcje 2011 roku również przesunęły się ileś w kalendarzu - czytamy w "Hollywood Reporter".

mnogość "Bitwa pod Grunwaldem" w muzeum w Bytomiu


Namalowaną 100 lat temu na powierzchni nad 50 m kw. panoramę "Bitwa pod Grunwaldem", autorstwa Tadeusza Popiela i Zygmunta Rozwadowskiego, można od środy oglądać w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu.

Ukazał się "Mały słownik huk polskich"


Ukazał się "Mały słownik gwar polskich" - wybór słownictwa gwarowego, charakterystycznego dla poszczególnych dialektów, a także dla całego obszaru gwarowego Polski. Liczy 10 tys. haseł. Powstał w zakładzie dialektologii Instytutu Języka Polskiego PAN w Krakowie.